made by : BARTECZKO ARCHITEKCI ___administrator strony : BARCHITEKCI SP.Z O.O.
Prezentowane projekty architektoniczne i ich graficzne prezentacje, zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych podlegają ochronie prawnej.
Jakiekolwiek kopiowanie zamieszczonych treści, ich przerabianie bez pisemnej zgody Biura Architektonicznego Barteczko Architekci jest zabronione
NASZ E-MAIL :
TELEFON :
ADRES BIURA :
GŁÓWNY OBSZAR DZIAŁALNOŚCI :
Województwo ŚLĄSKIE, na terenie takich miast jak: Wodzisław Śląski, Rybnik, Gliwice, Racibórz, Żory, Jastrzebie Zdrój, Cieszyn, PROWADZIMY RÓWNIEŻ PROJEKTY zdalnie na terenie całego kraju.
BARCHITEKCI SP.Z O.O.
ul. Niepodległości 3a,
44-370 Pszów
P R A C O W N I A P R O J E K T O W A
Aby dobrze skomponować własną elewację sugerujemy skorzystać z pomocy architekta. Pozwoli to zaoszczędzić zbędnych komplikacji, które pojawiają się w trakcie robót budowlanych. Architekt kompleksowo przeanalizuje bryłę budynku, zinwentaryzuje elewacje, zapozna się z oczekiwaniami inwestora, przystąpi do pracy koncepcyjnej, której owocem będzie cyfrowy model trójwymiarowy z zaprojektowanym wyglądem naszej nowej elewacji w kilku wariantach. Po akceptacji i wprowadzeniu ewentualnych korekt zostanie przygotowany rysunek szczegółowy, który posłuży wykonawcy do przedstawienia konkretnej wyceny oraz umożliwi docelowe wykonanie remontu.
Jeżeli zdecydujemy się na wstawki drewniane to oczywiście wizualnie najlepiej wykonać je z drewna naturalnego, którego najważniejszym parametrem powinna być odpowiednia wilgotność w granicach 12-18%, co zapobiegnie nadmiernemu odkształcaniu się drewna. Zastosowanie Materiału naturalnego sugerujemy wykonać w miejscach zadaszonych, które ochronią produkt przed nadmiernym działaniem warunków atmosferycznych, które znacznie skracają trwałość, estetykę, niosą konieczność częstszych konserwacji.
W sieci można znaleźć szereg opracowań na temat rodzajów, sposobu mocowań różnych systemów drewnianych lub drewnopodobnych. Naszym zdaniem decydując się na drewno elewacyjne warto zastanowić się nad wykonaniem z jednego z dwóch dostępnych systemów drewnopodobnych.
architekt Dawid Barteczko